PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  20.12.2015. 12:34

Opet je danas odlično skijanje. Stvarno treba iskoristiti ovaj period sa niskom vlažnošću i sunčanim i mirnim danima. Nema gužve skijanje odlično. Jeste da ne radi puno staza ali sa ovakvim snegom nekada je bolje skijanje i na par dobro spremljenih staza nego na celom skijalištu koje nosi jugo :)

2+3 = (malim slovima)