infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nenadsrb |
|
19.12.2015. 16:46
Od jutra pada sneg što bi rekli "slabog do umerenog intenziteta", sada ima cini mi se vise od 5cm novog prekrivaca, sto je oko 15-20cm ukupno (na stazama i vise), ratraci ravnaju uvece oko 21-22h i ujutru kada svane koliko sam video tako da ce staze biti ispeglane pre skijasa ako ne bude padao sneg ujutru naravno. Prognoza kaze sutra suncano tako da ce sigurno biti odlicno skijanje i na stazi i u dubokom snegu tako da preporucujem svima koji su u mogucnosti da dodju makar i na dan skijanja.I jos jedna važna napomena popust na ski pass je 20% jos par dana
2+3 = (malim slovima)