PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vuk  |   |  19.12.2015. 16:00

Veliki pozdrav za Kimija i Acu!!!
Retko pisem ali redovno citam ovaj deo foruma. Samo jedno pitanje za nase legendarne prognozere ;) ima li ikakve nade za jos neke padavine do nove godine? Znam da vas smaramo sa istim pitanjima non stop ali vi ste nam poslednja nada :)
Veliki pozdrav svim ljubiteljima kopaonika...

2+3 = (malim slovima)