PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ljubisa  |   |  18.12.2015. 13:48

Vise snega ima na Kopu nego u Val Gardeni. Upravo gledam svetski kup, I organizatori kazu da nije bilo manje snega od 1987 godine. Inace sutra u rad pustaju I Mali karaman.

2+3 = (malim slovima)