PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  18.12.2015. 12:59

JOVO-Drago mi je da si tu.Pa valjalo bi da barem malo obeli radi ambijenta,jer od nedelje posle podne nastupa manje otopljenje,a znak da će značajnija promena vremena je značajnije otopljenje pogotovu u nižim predelima...Najveći pozdrav za tebe i naravno sve posetioce InfoKopa.:):):)

2+3 = (malim slovima)