PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja Kop  |   |  17.12.2015. 21:28

Realno za novu godinu po mom misljenu ce raditi KG pancic mali karaman krst duboka 1 mozda malo jezero i masinac a cene ce biti em paprene em bez ikakvog popusta , to vam je 40 % skijalista recimo , a pogledajte cene ski pasa za taj period... Ali opet ce biti ljudi dosta i sto bi davali ikakav popust kad znaju da ce biti puno

2+3 = (malim slovima)