PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

20% za 20%  |   |  17.12.2015. 21:23

...malo li je, 20% popusta za 20% zica (staza) u funkciji.

4 zice od 20, popust samo takav!!!

Nidje logike, al mi i logika!!!

Za trud i rad da se osposobi sto vise staza, svaka cast, al cenovno nije ni primamljivo ni adekvatno...

2+3 = (malim slovima)