PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  16.12.2015. 14:39

znam da nije staza ali se isto tako moze srediti deo sa karamana do crvene kao i deo posle žičare duboka 1 do žičare duboka 2 ,znam sta pitam, dali ce raditi obe žičare ili samo kec

2+3 = (malim slovima)