PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ISIA instruktor  |   |  15.12.2015. 15:52

Realno fali jos koji dan sa minusom,na obe Duboke ima prilicno snega malo nedostaje na prelasku sa Pajinog presla ali bi se to relativno brzo popunilo uz prvi uslov...ako je verovati prognozama,to bi se moglo desiti do vikenda.

2+3 = (malim slovima)