infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Surovi |
|
13.12.2015. 21:32
Sta je sa Acom iz Cacka?Čim nema snega nema ni komentara(naravno šalim se)Iskreno sve liči na loš pocetak ski sezone zbog lepog vremena a kako pokazuju prognoze snega neće ni biti ili ce ga biti u malim kolicinama do kraja godine tako da za Novu Godinu biće problem.Ako neko nešto više zna o prognozi do kraja godine neka javi posto je dosta nas već rezervisalo Kop za Novu Godinu.Ko je dokon neka pogleda prognozu Hidro meteoroloskog zavoda(stvarno su kraljevi po njima sneg i sada pada a do kraja godine skoro svaki dan -žalosno koliko ništa ne znaju)
2+3 = (malim slovima)