PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Surovi  |   |  13.12.2015. 21:32

Sta je sa Acom iz Cacka?
Čim nema snega nema ni komentara(naravno šalim se)
Iskreno sve liči na loš pocetak ski sezone zbog lepog vremena a kako pokazuju prognoze snega neće ni biti ili ce ga biti u malim kolicinama do kraja godine tako da za Novu Godinu biće problem.Ako neko nešto više zna o prognozi do kraja godine neka javi posto je dosta nas već rezervisalo Kop za Novu Godinu.Ko je dokon neka pogleda prognozu Hidro meteoroloskog zavoda(stvarno su kraljevi po njima sneg i sada pada a do kraja godine skoro svaki dan -žalosno koliko ništa ne znaju)

2+3 = (malim slovima)