PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mijat  |   |  13.12.2015. 12:35

stevs, realno nije bitno koliko ima skijaša na kopu da bi se otvorila neka žica!!! treba ih otvoriti bez obzira na trenutni broj skijaša samo da bi sutra neko došao. često, veoma često sam plaćao četiri 7-dnevna skipasa krajem decembra, u punom iznosu, a radilo je 5 ili 6 ili 7 žica!!! zašto skipas nije srazmeran u ceni sa brojem žica koje rade?

2+3 = (malim slovima)