PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ikar  |   |  13.12.2015. 07:12

juce bio predivan dan na kopaoniku. krst nije radio. bilo malo skijasa. staze perfektne ceo dan. sneg se nije topio. topovi rade non stop i pripremaju se ostale staze. osnezava se duboka crna i crvena takođe. pitanje je da li će ih uskoro pustiti u rad ali krst masinac mali karaman verovatno idu u rad uskoro.
ko može da dođe na dan, na vikend, neka iskoristi. nije strašno skijati mali broj staza, bez gužve ni na stazi ni u kafićima, nema guranja, idealno. skijaćemo do aprila ko gde voli.

2+3 = (malim slovima)