infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ikar |
|
13.12.2015. 07:12
juce bio predivan dan na kopaoniku. krst nije radio. bilo malo skijasa. staze perfektne ceo dan. sneg se nije topio. topovi rade non stop i pripremaju se ostale staze. osnezava se duboka crna i crvena takođe. pitanje je da li će ih uskoro pustiti u rad ali krst masinac mali karaman verovatno idu u rad uskoro.ko može da dođe na dan, na vikend, neka iskoristi. nije strašno skijati mali broj staza, bez gužve ni na stazi ni u kafićima, nema guranja, idealno. skijaćemo do aprila ko gde voli.
2+3 = (malim slovima)