PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  13.12.2015. 02:18

Krst je spreman. Pitanje je trenutka kada će biti pušten u rad. Realno trenutno na Kopaoniku ima vrlo malo skijaša te je to verovatan razlog zašto se još uvek ne pušta u rad.

Mali karaman i Mašinac su vrlo blizu puštanja u rad takođe.

Ko želi da skija sa popustom moja preporuka je da iskoristi ovo vreme što pre jer je skijanje na ove tri staze vrlo dobro. Niska je vlažnost, temeprature noću u minusu, malo skijaša tako da treba iskoristiti ovaj trenutak :)

Iz iskustva od prethodnih godina, kada proradi pet i više žičara najverovatnije neće više biti popusta.

2+3 = (malim slovima)