PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kalu WinterLordBoske  |   |  13.12.2015. 00:46

Pesimista i slicni njemu, ne vidim poentu vasih komentara sta hocete da postignete, koji je cilj vasih poruka osim sto zracite negativnom energijom na kilometar... Ko si ti da pricas kakva ce cela zima da bude, to niko ne moze da kaze sa sigurnoscu, ni najveci strucnjaci, a ti kao znas, reko ti sveti Petar u snu kakva ce zima biti, pa ti nas ovde prosvecujes svojom krasnom i vrlo korisnom vizijom o narednom peroiodu.
Po meni ovakvi komentari treba da se banuju i ljudi koji sa tog emaila pisu takve gluposti trajno banuju.

2+3 = (malim slovima)