infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
11.12.2015. 17:47
GTAV-Mogu da ti kažem da je januar po običaju mesec kad nema puno sunčanih dana na Kopu.Ova apstinencija sa padavinama je vrlo izržena i nastavlja se i narednih bar pet dana.Veoma će biti interesantno kada dođe do promene vremena.Samo je pitanje u kakvom i kolikom obimu će se ovaj nedostatak nadoknaditi.Ujedno da odgovorim i IVANU,ako si mislio do kraja ove sedmice,snega više neće biti.Sledeće do četvrtka isto tako neće biti a tamo od petka možemo se nadati nekom snegu ali je pitanje koliko će ga biti.Biće dosta minusa tako da se za veštački sneg ne treba brinuti.Analogija-prošli decembar sa dosta kiše i temperature do pred sam kraj više u plusu nego u minusu,ove godine ima minusa i to je za decembar problem jer onda ima manje padavina,ali kao što rekoh nadoknada stiže i onda ćemo uživati,u to sam više nego siguran.Svako dobro vam želim.:):):)
2+3 = (malim slovima)