PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

IvanB.  |   |  11.12.2015. 13:25

Aco ili Kimi, moze li neka prognoza do kraja ove nedelje, trenutno sam na Kopu pa me zanima moze li se ocekivati neki sneg ili zahladjenje, ili ce opet i ove nedelje biti anticiklon...

2+3 = (malim slovima)