infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Blackbear |
|
11.12.2015. 11:11
@optimistaPricamo o snegu, jer ga hronicno nedostaje( nezavisno od toga da li ga ima na alpima ili ne, nas interesuje KOP). Ako nista drugo volim da vidim predeo pod snegom.Sto se tice teme , naravno da je treba otvoriti i to nece biti 1. put. Treba zapravo napraviti forum pa tamo elaborirati.Jedini problem je sto mi time necemo promeniti niciju svest i ponasanje, niti natereti SS da budu restriktivna prema takvima.Jedino sto mozemo je da se cuvamo i budemo oprezni i za druge( neodgovorne)i uzdamo da nas Bog cuva. Prosto nema pametnog i brzog resenja za godine needukacije skijasa, mada mislim da se tu radi najvise o kucnom ne vaspitanju i samozivosti.
2+3 = (malim slovima)