PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  11.12.2015. 11:11

@optimista
Pricamo o snegu, jer ga hronicno nedostaje( nezavisno od toga da li ga ima na alpima ili ne, nas interesuje KOP). Ako nista drugo volim da vidim predeo pod snegom.
Sto se tice teme , naravno da je treba otvoriti i to nece biti 1. put. Treba zapravo napraviti forum pa tamo elaborirati.
Jedini problem je sto mi time necemo promeniti niciju svest i ponasanje, niti natereti SS da budu restriktivna prema takvima.
Jedino sto mozemo je da se cuvamo i budemo oprezni i za druge( neodgovorne)i uzdamo da nas Bog cuva. Prosto nema pametnog i brzog resenja za godine needukacije skijasa, mada mislim da se tu radi najvise o kucnom ne vaspitanju i samozivosti.

2+3 = (malim slovima)