PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zeljkokg  |   |  11.12.2015. 11:09

@pesimista
Kako prosle godine nije bilo zime. Skijao sam u aprilu kada je bilo 2m snega. Do sredine januara je bilo malo problema jer je prosle godine bilo dosta vetra pa se sneg nije zadrzavao na vrhu. Od sredine januara pa sve do 1. maja je bilo odlicno.

2+3 = (malim slovima)