PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skop  |   |  11.12.2015. 10:53

@optimista
Apsolutno se slažem sa tobom i tema je odlična, imao sam ove godine na Kopu situaciju pri kraju Duboke gde je uvek gužva i gde se našla pametna Instruktorka da dete od 5,6 ili 7 godina na tom delu staze uči zaokretima kao da je sama! Milimetri su falili da pokupim dete...

2+3 = (malim slovima)