PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

optimista  |   |  11.12.2015. 10:36

Na ovom forumu bi trebali da imamo mnogo ozbiljnije teme: ja predlažem za početak (ne)kulturu na stazama. Katastrofalno je šta neki ljudi rade. Jedva stoje na skijama, ne umeju ni da se zaustave ni da skrenu, a spuštaju se velikim brzinama i ogromna su opasnost za sve na stazi. To je jedan od osnovnih problema na Kopaoniku. Ko je bio negde na Zapadu na o čemu pričam. Tamo je nemoguće videti da ljudi koji ne znaju da skijaju jurcaju po svim stazama, svako zna gde mu je mesto.

2+3 = (malim slovima)