PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  10.12.2015. 17:00

Pesimista, ako si dosao ovde da plasis ljude sa nekakvim prognozama koje nisu tačne, molim te idi sa ovog sajta. Zna se kao i uvek da na Kopaoniku, posle 16-17. Decembra kreće sneg. A veoma male su šanse da ga ne bude. :):) NSalajka je rekao sve :)

2+3 = (malim slovima)