PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  10.12.2015. 16:26

Možda i nije bilo prave zime ali se skijalo u fulu.Nama i ne treba da bude -20 mesec dana da bi se pričalo o pravoj zimi-dovoljno je da par puta padne sneg (ostalo dopunjuju veštakom) i da dnevna temperatura ne ide značajno u plus a da noćna bude oko -6 i to je to.

2+3 = (malim slovima)