PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  10.12.2015. 10:33

Ljudi sta dizete frku oko topova i osnezavanja. Valjda ljud koji su zaduzeni za to bajbolje znaju . Inace kad se osnezava mali karaman tad se pancic neosnezava i obrnuto..

2+3 = (malim slovima)