PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

_misko  |   |  08.12.2015. 20:14

verovatno mogu ali nije bas isplativo. Ne bi se napravilo puno a potrosilo bi se dosta para a dolaze nam hladni dani pa tih par cm ne bi znacilo mnogo.

http://www.indoorsnow.com/Eng/snowmaking/images/sat/5.jpg


2+3 = (malim slovima)