PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  07.12.2015. 15:49

Nije mi jasno što bukirate mesec dana ranije, kad na Kopu ima toliko smeštaja da možete rezervisati smeštaj danas za sutra.Ja unazad dve sezone u Putniku rezervišem smeštaj tri dana pre polaska i to početkom februara kad je najveća navala.

2+3 = (malim slovima)