PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

blabla  |   |  06.12.2015. 13:09

Divan prizor danas na stazama!:)
Ima vise ljudi nego proslih dana i sve lepo radi.
Sneg je malo omeksao, ali SS rade svoj posao.

Sneg bi trebalo ocekivati krajem sledece nedelje, a obilnije padavine donosi druga polovina decembra.
Sve u svemu ocekuje se jos jedna lepa sezona. Cim padne malo vise snega krece `zahuktavanje`. ;)

2+3 = (malim slovima)