PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

blabla  |   |  05.12.2015. 22:33

@havra

Nemoj biti hejter. Na stazama u ovim uslovima, mozda cak i ne moze bolje. Ima 2 staze, ali su odlicno pripremljene, bez imalo blata.
Ovaj deo sezone nije za te tvoje `profesionalne skijase`?
Svako ko je ljubitelj skijanja ce skijati makar i na jednoj stazi i uzivace u tome.
Hvala na razumevanju, pozdrav.:)

2+3 = (malim slovima)