PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Peja  |   |  05.12.2015. 14:32

Upravo sam se vratio sa skijanja. Pancic drzi dobro do 13h, posle toga staza progleda delimicno u sredisnjem delu. Karaman nisam vozio. Ima guzve ali nije strasno.Vreme je predivno.Pozdrav sa Kopaonika☺

2+3 = (malim slovima)