PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stefan Beograd  |   |  04.12.2015. 14:40

ACO hvala ti puno što si se setio da mi daš info.
Znači sada si apsolutno siguran da novi sneg neće pasti do 11og?
po nekom grafikonu sa sajta RHMZ-a novi sneg počinje od 9og decembra

http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/kopaonik.php

ostaje samo da se nadamo...

pozdrav za sve...

2+3 = (malim slovima)