PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vojvoda Cica  |   |  04.12.2015. 10:43

Mile prognoza- svaka ti cast. Bas si me dobro nasmejao. Ljudi moji, bice snega. Zima jos nije ni pocela. Veliki pozdrav za KimijaVB i Acu Cacak. Pozdrav za sve ljubitelje naseg prelepog Kopa.

2+3 = (malim slovima)