PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

praja  |   |  03.12.2015. 08:15

Ljudi, sezona počinje, ajde da se radujemo, da mislimo pozitivno i nadamo se sezoni sa mnogo snega, kakva je npr bila prosla sezona! Za najbolji Ski servis Stiv, veliki pozdrav iz Železnika, radujem se početku rada i skorom viđenju na Kopaoniku!

2+3 = (malim slovima)