PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  02.12.2015. 19:42

Nepada nazalost nego je magla pa tako izgleda. Znam iz iskustva zato sto visim na ovajbportal .😊 sto se tice ski openinga moze se otici da se malo zeza ko hoce. Ali ako bas ide zbog skijanja onda se nece bas naskijati. Ali neocajavajmo bice skijanja bice snega zima tek pocela. Majka mu stara nemoze bit da nepadne nikako snijeg.. pozdrav za snegoljupce i zaljubljenike u kop..

2+3 = (malim slovima)