infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kliker-np |
|
02.12.2015. 19:42
Nepada nazalost nego je magla pa tako izgleda. Znam iz iskustva zato sto visim na ovajbportal .😊 sto se tice ski openinga moze se otici da se malo zeza ko hoce. Ali ako bas ide zbog skijanja onda se nece bas naskijati. Ali neocajavajmo bice skijanja bice snega zima tek pocela. Majka mu stara nemoze bit da nepadne nikako snijeg.. pozdrav za snegoljupce i zaljubljenike u kop..
2+3 = (malim slovima)