PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  02.12.2015. 14:52

Još uvek nemamo zvaničnu potvrdu od JP "Skijališta Srbije" ali sva je prilika da će i sutra raditi samo Karaman greben i pripadajuće staze 7 i 7a.

Skijališta Srbije daju svoj maksimum, već par dana, da pripreme i stazu 4b sa Pančića tako da postoji šansa da i ona u nekom trenutku proradi.

Sve zavisi od vremena i noćnih temperatura.

Ono što raduje je da nas čeka sunčano vreme i naravno samim tim dobra atmosfera :)


2+3 = (malim slovima)