PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ivannnn  |   |  01.12.2015. 16:19

Cao ako neko hoce ima sa nama 2 mesta kolima do Kopa... Gore bi krenuli sutra (sreda) oko 18-20. Moguce da bi se i vratili u nedelju zajedno sa Kopa oko 16-18h ... Ako je neko zainteresovan neka se javi na mail [email protected]

2+3 = (malim slovima)