PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aleksandar  |   |  30.11.2015. 21:34

@decembar, problem kod Duboke je, jer mora da se osnezi prilas sa KGB-a, kao i D2, sto je sad nemoguce. D2 je veoma nisko i dole je + temperatura, a topovi u najidealnijim uslovima mogu da prave sneg na 0 stepeni ( sa 0-15% vlaznosti vazduha ). Isplativije im je da prave sneg na svim stazama na Pancicu i Malom Karamanu.

2+3 = (malim slovima)