PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Djape  |   |  30.11.2015. 11:13

Sta se desava sa Malim Karamanom? Gledam ove kamere i ne mogu da verujem. Nadam se na nije opet na snazi neki inat izmedju SS i Rtnja. Prosto mi je neverovatno da Mali Karaman nece radidti za vreme Ski Opena.

2+3 = (malim slovima)