PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane i Sanja  |   |  29.11.2015. 09:10

A gde su kamere koje uzivo rade,ima samo ona na Rtnju,a bilo je jos kamera koje su uzivo prenosile sliku,trebalo bi jednu kameru da montiraju na novi objekat koji je sagradjen na mestu Caffe Novak,to bi bilo lepo i korisno...

2+3 = (malim slovima)