PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.11.2015. 23:51

MARKO-SS će vrlo verovatno pripremiti jedan deo staza za solidno skijanje pošto ima i prirodnog snega a i veštački će moći da se pravi skoro do pred sam opening.Biće plusa u toku dana oko otvaranja openinga, ali sa malom vlažnošću i što je isto tako važno bez jačeg vetra.Za početak to je to.Veliki pozdrav.:):):)

2+3 = (malim slovima)