PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

marko Bor  |   |  27.11.2015. 14:09

Po vasoj proceni kimi i Aco hoce li biti snega i skijanja za opening,bukirao sam dmestaj od 3 do 6,i gledam non stop sta se desava,pa me zanima vase misljenje,hoce li biti skijanja ili ne? Hvala unapred

2+3 = (malim slovima)