PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aleksandar  |   |  27.11.2015. 13:44

Snow-forecast.com kaze da ce danas pasti pola metra snega! Ako se to ostvari, onda bi trebalo da ukljuce topove i na ostalim stazama pa da naprave finu podlogu.

2+3 = (malim slovima)