PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja Kop  |   |  27.11.2015. 10:31

@ zmaj pogledaj samo kameru kraljevi cardaci gde uopste nije bilo snega pa ces videti koliko je napadao , kao i kamere sa jata gde je put do nocas bio cist a sad se vidi fino snega da je palo

2+3 = (malim slovima)