PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

tina  |   |  24.11.2015. 21:06

Marko,ne gubi se ovakvim komentarima. hahaha
Pitam osobe koje znaju da li ce skijaliste poceti ranije i kada.Ukoliko neko zna neku informaciju,neka baci kom,svaka informacija znaci za nas koji dolazimo ovog vikenda.Hvala i pozdrav svima

2+3 = (malim slovima)