PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mirko  |   |  24.11.2015. 19:42

Marko,nisi u pravu. 3.12 je ski-opening,sto ne znaci da skijaliste ako se steknu uslovi nece poceti i ranije sa radom. Poslednji takav slucaj,bio je predprosle godine kada je rad skijalista poceo 5 dana pre ski-openinga. Ski-opening je kultna manifestacija a ne i obavezni pocetak rada skijalista. Pozdrav svima.

2+3 = (malim slovima)