PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nema snega  |   |  23.11.2015. 10:51

Pa pre dve zime je bila katastrofa do negde 25.1. Tek posle toga je pao sneg. Ipak se i tad slikalo ali povremeno i po kamenju, uz kišu, susnežicu i plus temperaturu.

2+3 = (malim slovima)