PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nikola654321  |   |  23.11.2015. 08:54

@mr, nije bas realno da nece biti skijanja, ali se ponekad dovodi u pitanje kvalitet istog. Desava se da u Januaru bude toplo, cak i da pada kisa. Neke od staza ce raditi, a koliko i kako, to apsolutno niko ne moze da ti precizno kaze do par dana pred taj period. Februar je obicno pouzdaniji.

2+3 = (malim slovima)