PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dacha  |   |  21.11.2015. 23:33

Kamenko Katicu, hocemo ti i ja u sedmodnevni ski-pas da ce biti snega, za skijanje,do kraja januara?

P.S.Steta sto nisi neka od italijanskih voditeljki sto se skidaju, nego bas Kamenko, ali sta je tu je...

2+3 = (malim slovima)