PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

neki tamo  |   |  27.10.2015. 11:15

@Stevs, Sve znam, ali takodje je ruzno sto je ovo gradjeno bez ikakvog smislenog projekta koji se kosi sa svim pravilima urbanizma i arhitekture i tuzno je to sto se unazad par godina dogadjaju ovakve stvari, a nemocni smo da na njih uticemo.

Nekako ostaje gorak ukus zbog toga sto se neke budale pojave sa lovom, ulete kintu kome sve ne znam i prave ruglo od planine.

Steta sto smo u takvom kur.. :(

2+3 = (malim slovima)