infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
neki tamo |
|
27.10.2015. 11:15
@Stevs, Sve znam, ali takodje je ruzno sto je ovo gradjeno bez ikakvog smislenog projekta koji se kosi sa svim pravilima urbanizma i arhitekture i tuzno je to sto se unazad par godina dogadjaju ovakve stvari, a nemocni smo da na njih uticemo.Nekako ostaje gorak ukus zbog toga sto se neke budale pojave sa lovom, ulete kintu kome sve ne znam i prave ruglo od planine.Steta sto smo u takvom kur.. :(
2+3 = (malim slovima)