infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
26.10.2015. 21:12
@neki tamo: Na početku gradnje je stvarno izgledalo da će zauzeti dobar deo staze. Međutim radilo se samo o dubokom temelju. Danas kada se objekat završava čini se da je na identičnom mestu nekadašnjag kafića Novak odnosno DollyB la tako da niti ulazi više niti manje na stazu. Bar se tako meni čini :)Imaš na sledećem linku tokove izgradnje pa možeš i sam da proceniš:
Link >>>
2+3 = (malim slovima)