PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Goxy  |   |  21.10.2015. 12:07

@Petar: Da li mi gledamo isti sajt :) Trenutno od svih kamera jedno ne radi ova sa staze kod Brzeca. Ako mislis na uzivo kamere to zavisi od Skijalista Srbije i njihovog linka.

2+3 = (malim slovima)