PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  09.09.2015. 09:13

Ацо, друга половина новембра је за два и по месеца, не разумем се у прогнозу, али зар то није далеко да би се ишта прецизније могло рећи? Могу да се евентуално прогнозирају неки изгледи времена, али са врло мало вероватноћом


2+3 = (malim slovima)